Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

FOLIMPEX

FOLIMPEX to polska firma, której historia rozpoczęła się w 1992 roku. Wówczas zajęła się produkcją pierwszych w Polsce nowoczesnych materiałów termoizolacyjnych i szybko stała się pionierem w branży. Obecnie oferta przedsiębiorstwa obejmuje różnorodne materiały termoizolacyjne, budowlane, opakowaniowe, a także produkty używane w przestrzeniach rekreacyjnych.

Produkty FOLIMPEX w ofercie Terme.pl

Terme.pl obserwując potrzeby Klientów, dostosowuje asortyment do wymagań rynku.  Z pewnością konkurencyjne ceny, zaangażowani pracownicy, wykwalifikowani specjaliści, służący poradą to dodatkowe atuty sklepu.  

Terme.pl w swojej ofercie ma produkty wielu cenionych producentów, w tym także marki FOLIMPEX. W naszej hurtowni dostępne są np.:

  • izolacje k-flex FOLIMPEX;
  • otuliny k-flex FOLIMPEX;
  • izolacje poliuretanowe FOLIMPEX.

Wieloletnie doświadczenie firmy w branży łączy się z zastosowaniem najnowszych technologii wykorzystywanych w produkcji. W zakresie materiałów termoizolacyjnych oferuje innowacyjne i skuteczne rozwiązania, które pomagają w utrzymaniu optymalnych warunków termicznych i akustycznych w różnego rodzaju obiektach. 

Stosuje się je np. pod panele, posadzki, wylewki betonowe, a także w systemach przeciwwilgociowych na tarasach czy stropach. Produkty te cechują się wysoką jakością i funkcjonalnością. Podobnie jak otuliny stosowane w izolacji termicznej m.in. instalacji CO, sieci ciepłowniczych, rur kanalizacyjnych czy rurociągów przemysłowych.

Produkty FOLIMPEX są również wykorzystywane w zabezpieczaniu transportowym krawędzi różnego rodzaju przedmiotów (m.in. płyt, mebli, szyb). Można je znaleźć także np. na placach zabaw, gdzie chronią twarde elementy konstrukcji, w klubach sportowych jako elementy wyposażenia (np. karimaty) czy na basenach jako akcesoria do zabawy i nauki pływania. Proponowane rozwiązania mają atrakcyjny design. 

FOLIMPEX zobowiązuje się do świadczenia usług na najwyższym poziomie, kładąc nacisk na innowacyjność, jakość oraz zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1188 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
10/10 Polecam
2024-07-12
Bojler ok ale pakujcie inaczej dużo ocieplenia wgniecione jedna rora od wężownicy wgnieciona to nie przez transport tylko takie wyszło z zakładu chyba brak kontroli ogonie działa
pixel