Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

FERROLI

Początki firmy FERROLI sięgają lat 50. XX wieku. Wówczas w Weronie we Włoszech bracia Ferroli zajęli się obróbką żelaza i miedzi. Z biegiem lat przedsiębiorstwo zaczęło wytwarzać piece gazowe. Bardzo szybko firma zaczęła wchodzić na rynek zagraniczny. W 1997 roku w Polsce powstała filia koncernu Grupy FERROLI FERROLI Poland Sp. z o.o., zajmująca się głównie sprzedażą, serwisem i  doradztwem w zakresie produktów marki. W ofercie firmy można dzisiaj spotkać grzejniki, piece C.O. czy podgrzewacze wody.

Produkty FERROLI w Terme.pl

Na rynku jest dostępnych wiele artykułów FERROLI. W Terme.pl można znaleźć wyłącznie solidnie wykonane produkty marki. Wśród nich są np.:

  • bufory ciepła FERROLI;
  • kotły stalowe FERROLI;
  • zasobniki c.w.u. FERROLI;
  • pompy ciepła FERROLI;
  • termokominki FERROLI.

FERROLI szczyci się przede wszystkim znakomitym i wykwalifikowanym personelem, który chętnie służy pomocą i swoją wiedzą. Dba on o profesjonalną obsługę na każdym etapie użytkowania urządzeń, dzięki czemu Klienci chętnie wracają po kolejne produkty. Doświadczona kadra inżynierów każdego dnia pracuje nad projektowaniem i produkcją najwyższej jakości sprzętów, które mają towarzyszyć użytkownikom w codziennym życiu. Ich funkcjonalność i komfort, jaki dają, to główne priorytety marki. 

FERROLI kojarzy się wyłącznie z wysokogatunkowymi wyrobami. Klienci chętnie sięgają po tę markę przekonani o jej niezawodności i trwałości. Instalacja produktów nie jest skomplikowana, a sam zakup jest na długie lata, dlatego nie trzeba inwestować w niepotrzebne naprawy występujących awarii.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1200 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
szybka dostawa polecam
2024-07-22
Polecam
pixel