Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

EUROSTER

EUROSTER to polska firma działająca od 90. lat XX wieku. Od początku zajmuje się produkcją solidnych, profesjonalnych i wysokiej jakości urządzeń sterujących ogrzewaniem. Poza wykorzystywaniem najnowszych technologii marka skupia się także na panujących trendach designerskich, dlatego jej produkty można dopasować do każdego wnętrza. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Poznaniu.

Produkty EUROSTER w ofercie Terme.pl

Bez względu na to, jakie urządzenie grzewcze zastosujesz w swoim domu, istotne jest także zapewnienie dokładnej regulacji danego systemu. Marka EUROSTER ma w swoim asortymencie sprzęt do sterowania różnym typem systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Doskonałej klasy komponenty wyznaczają nowe standardy na rynku międzynarodowym.

W Terme.pl można znaleźć produkty, z których chętnie korzystają inwestorzy i instalatorzy z branży remontowo-budowlanej. Sklep współpracuje z wieloma renomowanymi markami, których wyroby są synonimem niezawodności, precyzji i solidności. Wśród nich są również wyroby EUROSTER takie jak np.:

  • sterowniki elektrotermiczne EUROSTER;
  • regulatory temperatury EUROSTER;
  • sterowniki temperatury EUROSTER;
  • moduły sterowania EUROSTER;
  • sterowniki pompy EUROSTER.

Sterowniki do ogrzewania mogą przynieść liczne korzyści, zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne, poprawiając jednocześnie komfort mieszkania. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne kontrolowanie temperatury w pomieszczeniach i dostosowywanie jej do preferencji użytkowników. Tym samym można zoptymalizować zużycie energii, co przekłada się na niższe rachunki za ogrzewanie.

Niektóre urządzenia tego typu można zaprogramować tak, aby automatycznie dopasowywały temperaturę do określonych warunków, czyli np. do pory dnia czy poziomu nasłonecznienia. Dodatkową zaletą nowoczesnych regulatorów są funkcje monitorowania i zdalnego sterowania z aplikacji. 

EUROSTER regularnie zdobywa nagrody branżowe, potwierdzające zaufanie partnerów, dostawców i klientów. Firma z dużą starannością dba nie tylko o jakość produktów, ale i o relacje z klientami.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Z przykrością stwierdzam że komunikacja między firma a logistyka jest słaba jestem rozczarowana i uważam że klient nie jest najważniejszy z powodu zaistniałej sytuacji o której mowa to wtajemniczeni wiedzą o czym pisze
2024-06-23
Świetny kontakt, wszystko bardzo sprawnie
pixel