Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

ENIX (5)

ENIX to przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i produkcji innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie techniki grzewczej. Marka od początku istnienia, czyli od 1990 roku, stara się kreować nowe trendy i standardy. We wszelkich procesach produkcyjnych stawia na zrównoważony rozwój, racjonalnie korzystając z zasobów naturalnych, ograniczając odpady i kontrolując ilość pyłów i gazów wydalanych do atmosfery.

Produkty ENIX w ofercie Terme.pl

W Terme.pl dostępne są m.in.:

  • zawory termostatyczne ENIX;
  • grzejniki Focus ENIX;
  • grzejniki Boston ENIX;
  • grzejniki łazienkowy Arrow ENIX.

ENIX ma w swojej ofercie standardowe modele kaloryferów. Grzejniki są stosunkowo uniwersalne i mogą być stosowane w różnych rodzajach systemów grzewczych takich jak np. centralne ogrzewanie czy elektryczne systemy grzewcze. Cechują się szybkim czasem nagrzewania, tym samym w krótkim czasie można osiągnąć pożądaną temperaturę w danym pomieszczeniu. 

Dodatkowa regulacja temperatury umożliwia jej precyzyjną kontrolę.  Montaż grzejników jest prosty, a same urządzenia łatwe w utrzymaniu. Regularne czyszczenie i konserwacja mogą przedłużyć ich żywotność, a większość modeli nie wymaga specjalnych zabiegów konserwacyjnych.

W swojej ofercie ENIX ma także dekoracyjne grzejniki o różnych kolorach i wzorach. Są one projektowane z myślą o estetyce i designie. Projektanci dają do zrozumienia, że ten element wyposażenia może być znakomitą ozdobą każdego domu, hotelu czy biura, bawiąc się formą i fakturą oraz sięgając po różne inspiracje. Urządzenia te mogą stanowić stylowy element dekoracyjny, który uzupełnia aranżację wnętrza w każdym stylu. 

W asortymencie marki są także grzałki i różne akcesoria. Montaż grzałek pozwala uniezależnić się od całościowego systemu grzewczego domu i ekonomiczne zarządzać temperaturą. Z kolei liczne komponenty w postaci wieszaków, zaworów czy zestawów przyłącz umożliwiają wykorzystanie potencjału nowoczesnych sprzętów grzewczych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Terme.pl i złożenia zamówienia!

Zaufane Opinie IdoSell
4.88 / 5.00 843 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-22
Obsługa super expresowa!!!!
2024-02-18
bardzo dobra - o Was, natomiast mam złe doświadczenia z produktem - poprzedni identyczny ogrzewacz miał awarię po dwóch latach - ale niestety brak innego podobnego na rynku- po namyśle - podwyższam opinię, bo powyższe to nie o Was klient
pixel