Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

DANFOSS

Historia marki DANFOSS rozpoczęła w 1933 roku. Wówczas jej działalność obejmowała produkcję m.in. pierwszych zaworów wodnych, termostatów, wyłączników ciśnieniowych, filtrów odwadniaczy. Obecnie DANFOSS jest renomowanym producentem rozwiązań technicznych dla takich dziedzin jak np. chłodnictwo i klimatyzacja, dystrybucja wody i maszyn. 

Głowice termostatyczne DANFOSS – ciepło zawsze pod kontrolą

Zawory do grzejników to elementy, które umożliwiają prawidłowe korzystanie z kaloryfera. Są zakończone głowicą termostatyczną z pokrętłem. Taki produkt można znaleźć także w ofercie marki DANFOSS. 

Głowica termostatyczna DANFOSS pozwala kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, dzięki możliwości jej regulacji na grzejniku. W razie wystąpienia potrzeby za jej pomocą można także wyłączyć lub ponownie włączyć ogrzewanie. Głowica tego typu mają powszechne zastosowanie wszędzie tam, gdzie są grzejniki, czyli w wielu obiektach mieszkalnych, publicznych i komercyjnych.

Zadbaj o optymalną temperaturę wykorzystująć termostat DANFOSS

Danfoss oferuje również różne rodzaje termostatów m.in. termostaty grzejnikowe, programowalne termostaty pokojowe, termostaty elektryczne czy regulatory czasowe. Takie wyroby są stosowane w sterowaniu zarówno ogrzewaniem w zimowy czas, jak i chłodzeniem w upalne dni w poszczególnych pomieszczeniach. Montując termostat DANFOSS, można ustawiać optymalną temperaturę powietrza według własnych preferencji. 

Obsługa urządzenia jest łatwa i intuicyjna. Dodatkowo zajmuje ono niewiele miejsca, a niektóre modele można ustawiać czasowo, co zdecydowanie pomaga w utrzymaniu określonego poziomu ciepła i zapobiega nadmiernemu zużyciu energii. 

Taka automatyzacja procesów technologicznych gwarantuje i zwiększa komfort życia zarówno w budynkach prywatnych, jak i publicznych.

Pompa ciepła DANFOSS – ekologia i komfort w jednym

Współcześnie pompy ciepła są jednym z najważniejszych elementów wielu nowoczesnych układów ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń w budynkach mieszkalnych oraz handlowych. Dzięki wykorzystaniu zewnętrznych nośników energii w postaci wody, wiatru czy powietrza do ogrzewania i chłodzenia danych powierzchni, pompy ciepła są kluczową częścią układów grzewczych. 

Każda pompa ciepła DANFOSS to synonim niskiego zużycia energii, redukcji kosztów i oszczędność pieniędzy oraz przyjaznego dla środowiska rozwiązania. Dodatkowo firma zapewnia specjalistyczne wsparcie techniczne i serwis. 

Pompy ciepła są także niezbędne w systemach grzewczych przemysłowych zakładów, zasilanych nie tylko z ciepłowniczych układów miejskich, ale i ciepłem odpadowym z wszelkich procesów produkcyjnych lub energią wiatrową. DANFOSS ma specjalną ofertę przemysłowych pomp ciepła z odpowiednimi parametrami, dzięki którym są to wydajne i konkurencyjne produkty. 

Dlaczego warto wybrać produkty DANFOSS?

W Terme.pl dostępnych jest wiele wyrobów marki DANFOSS, m.in.:

  • regulatory temperatury DANFOSS;
  • zawory równoważące DANFOSS;
  • zawory 3-drogowe DANFOSS;
  • zawory termostatyczne DANFOSS;
  • ograniczniki temperatury DANFOSS;
  • rozdzielacze do ogrzewania podłogowego DANFOSS;
  • głowice termostatyczne DANFOSS.

 Asortyment DANFOSS to tylko i wyłącznie praktyczne oraz kompleksowe rozwiązania dla różnorodnych systemów. Łączą one funkcjonalność z komfortem i wysoką jakością. Marka korzysta z najnowszych technologii, aby dostarczyć konsumentom innowacyjne rozwiązania na długie lata. W 2020 roku firma ogłosiła cel na kolejną dekadę – do 2030 roku chce osiągnąć neutralność pod względem emisji dwutlenku węgla w swojej działalności, także losy środowiska i zmiany klimatyczne również nie są jej obojętne. 

Zastanawiasz się, czy regulator temperatury DANFOSS będzie spełniał Twoje wymagania? A może szukasz odpowiedniej pompy ciepła i myślisz o tej marce? Nie wahaj się ani chwili dłużej i skorzystaj z atrakcyjnej oferty naszego sklepu! Nasi eksperci z chęcią udzielą Ci potrzebnych informacji na temat naszych produktów i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania. Zapraszamy do Terme.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1200 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-22
Będzie naprawdę dobrze jak wszystkie produkty będą dostępne z jednego magazynu, moje zamówienie było oddzielone na dwa terminy odbioru i trochę zbyt długo trzeba było czekać.
2024-07-20
Sprawna obsługa, polecam
pixel