Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

CERESIT

CERESIT to firma, która należy do niemieckiego koncernu chemicznego Henkel. Przedsiębiorstwo ma długoletnią tradycję związaną z chemią budowlaną, a szczególnie z klejami. Marka przez wielu instalatorów i inwestorów jest postrzegana jako ekspert w zakresie układania płytek, izolacji i uszczelniania. 

Produkty CERESIT w Terme.pl

Użycie wysokogatunkowych artykułów podczas remontu lub budowy, sprawia, że znika konieczność ponoszenia kolejnych nakładów pieniężnych na likwidację potencjalnych awarii w przyszłości. W Terme.pl można znaleźć wiele artykułów marki CERESIT, dzięki którym będzie to możliwe. Dostępne są np.:

  • uszczelniacze kominowe CERESIT;
  • nici uszczelniające CERESIT;
  • pianki poliuretanowe CERESIT;
  • czyściki CERESIT;
  • silikony sanitarne CERESIT.

Firma od początku istnienia poszukuje nowoczesnych, profesjonalnych i ekonomicznych rozwiązań technologicznych w produkcji. Co roku wypuszcza na rynek nowe artykuły, które ułatwiają prace remontowo-budowlane na całym świecie. Szczególnie słynie z takich materiałów jak produkty m.in. do mocowania płytek, do wykonywania posadzek, do izolowania, tynkowania i ocieplania obiektów.

CERESIT posiada niezależne laboratorium z Certyfikatem Akredytacyjnym na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17 025:2001, gdzie są przeprowadzane badania jakościowe wszystkich rodzajów klejów marki. Fachowość, doświadczenie i zaangażowanie w realizację innowacyjnych rozwiązań sprawiły, że CERESIT jest liderem w branży. Asortyment marki cechuje się szczególną funkcjonalnością, co jest doceniane przez wielu Klientów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1123 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Szybko i bez zastrzeżeń
2024-06-09
Warto tu kupować. Polecam
pixel