Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

BWT

Historia firmy BWT, czyli Best Water Technology, sięga 1990 roku, gdy została założona w Austrii. Dziś jej siedziba mieści się w Mondsee. Marka od samego początku konsekwentnie rozwijała się, stając się światowym liderem w dziedzinie technologii uzdatniania wody. Jej produkty począwszy od butelek filtrujących i wkładów do nich, przez zmiękczacze, po chemię basenową są niezawodne i innowacyjne.

Produkty BWT w ofercie Terme.pl

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym BWT zapewnia nie tylko komfort i wygodę, ale również dba o ochronę środowiska. Wszystkie produkty są projektowane z myślą o efektywności energetycznej i minimalnym wpływie na ekosystem.

Oferta sklepu Terme.pl obejmuje szeroki zakres rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Oczyszczacze wody, systemy ogrzewania i klimatyzacji, technika sanitarna, narzędzia i urządzenia pomiarowe to tylko część naszego bogatego asortymentu.

Znajdują się w nim również produkty BWT, które wyróżniają się nie tylko, solidnością, niezawodnością i wydajnością, ale także dbałością o środowisko. Dzięki zaawansowanym technologiom oferuje efektywne i ekologiczne rozwiązania, które pozwalają oszczędzać wodę. W sklepie dostępne są np. 

  • zestawy węży przyłączeniowych BWT;
  • MULTIBLOCK INLINE armatury przyłączeniowe BWT;
  • zmiękczacze z elektronicznym sterowaniem objętościowym BWT;
  • syfony do odprowadzania popłuczyn od zmiękczacza BWT.

 

Produkty marki cechuje wyjątkowa funkcjonalność i łatwość użytkowania. Są one projektowane je z myślą o Twoim komforcie i wygodzie, dlatego możesz być pewien, że każdy wyrób BWT spełnia nawet najbardziej wymagające oczekiwania, a także wszelkie normy jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy.

Historia BWT to historia pasji do doskonałości, która sprawiła, że firma stała się światowym punktem odniesienia dla klientów poszukujących najwyższej jakości w dziedzinie uzdatniania wody.

Odkryj szeroki wybór produktów tej renomowanej marki w Terme.pl i dołącz do osób dbających o jakość wody i komfort w swoim domu lub miejscu pracy. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem, a w przypadku wystąpienia pytań prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Chętnie udzielimy potrzebnych informacji i rad, jeśli nastąpi taka potrzeba. Serdecznie zapraszamy do Terme.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1123 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-15
Szybko i bez zastrzeżeń
2024-06-09
100 procent pozytyw
pixel