Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

BMETERS

Marka BMETERS, mająca włoskie korzenie, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i serwisowaniu zaawansowanych systemów pomiarowych dla sieci wodociągowych, ciepłowniczych oraz gazowych. Oferta BMETERS obejmuje szeroki wachlarz akcesoriów w tym np. liczniki wody, liczniki ciepła, liczniki gazu, a także systemy zdalnego odczytu i zarządzania danymi pomiarowymi.

Produkty BMETERS w Terme.pl

W ofercie Terme.pl można znaleźć wiele produktów marki BMETERS np.:

  • komplety śrubunków do wodomierzy DN40 BMETERS;
  • komplety śrubunków do wodomierzy DN32 BMETERS;
  • komplety śrubunków do wodomierzy DN25 BMETERS;
  • wodomierze jednostrumieniowe BMETERS;
  • ciepłomierze HYDROCAL BMETERS.

Dzięki precyzyjnym urządzeniom pomiarowym marki BMETERS użytkownicy mogą zachować pełną kontrolę nad zużyciem mediów i rozsądnie nimi zarządzać, dodatkowo wspierając zrównoważony rozwój oraz ochronę środowiska.

BMETERS skupia się na budowaniu zaufania i zapewnieniu bezpieczeństwa swoim Klientom, stale doskonaląc standardy ich obsługi. Marka odnosi sukcesy na rynku krajowym i zagranicznym, a potwierdzają to liczne certyfikaty takie jak m.in. Gazela Biznesu, Gepard Biznesu czy Solidna Firma.

Długotrwała praca nad innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i nad procesami produkcyjnymi sprawia, że BMETERS jest jedną z wiodących marek w dziedzinie sprzętu do pomiaru wody i ciepła. Wszystkie urządzenia poddawane są rygorystycznym testom i badaniom przez specjalny dział badawczo-rozwojowy, aby zapewnić ich najwyższą jakość. Produkty BMETERS są wykorzystywane zarówno przez Klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych w różnych sektorach przemysłu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1123 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-12
szybko ok
2024-06-09
Warto tu kupować. Polecam
pixel