Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

BIOBAKT

BIOBAKT  to marka specjalizująca się w produkcji preparatów do usuwania skażeń w systemach sanitarnej infrastruktury (np. w szambach, w oczyszczalniach ścieków). Produkty te są zweryfikowane pod względem mikrobiologicznym i skutecznie eliminują zanieczyszczenia, chroniąc naturalne środowisko. Wyroby marki są zarejestrowane w Narodowym Instytucie Zdrowia Publicznego.

Produkty BIOBAKT w ofercie Terme.pl

Produkty BIOBAKT w ofercie Terme.pl są niezwykle popularnym wyborem wśród Klientów sklepu. Ich znakomite działanie i niezawodność pozwoliły zdobyć szereg pozytywnych opinii. W sklepie można zakupić np.:

  • tabletki do utylizacji szamb i oczyszczalni ścieków SANIDENN TABS BIOBAKT;
  • proszki do utylizacji ścieków BIODENN BIOBAKT;
  • preparaty do rozkładu substancji tłuszczowych w instalacjach LIPOBAKT BIOBAKT.

W ofercie BIOBAKT są ekologiczne środki glebowe, które przyspieszają rozkład organicznych resztek i ograniczają rozwój szkodliwych mikroorganizmów (np. pleśni). Można znaleźć także środki przeznaczone do akwenów wodnych, umożliwiające efektywne oczyszczanie zbiorników. Marka wypuszcza też na rynek produkty specyfiki wspierające procesy kompostowania i likwidacji odpadów.

Wyroby BIOBAKT są wykorzystywane w takich dziedzinach jak przemysł czy rolnictwo, a także znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych i ogrodach. Dzięki temu przynoszą wiele korzyści i zapewniają efektywne rozwiązania dla różnych potrzeb. Zachęcamy do skorzystania z oferty sklepu Terme.pl. Niskie ceny, szybka realizacja zamówień i bezproblemowe zwroty to nasze atuty!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-08
Duży plus za informację o opóźnieniu wysyłki.
pixel