Opinie o Nas         

BIBUS MENOS (7)

Filtrowanie
Podkategorie
Cena
od do
Pokaż tylko

BUDERUS to producent bezawaryjnych i znakomitej jakości rozwiązań systemowych w sektorach branży grzewczej oraz wentylacji i klimatyzacji. Początki firmy sięgają 1731 roku. Wówczas Johann Wilhelm Buderus I wydzierżawił huty żelaza. Fabryka z piecem na węgiel drzewny najpierw wytwarzała odlewy. Sto lat później marka miała już pięć hut i zajmowała się produkcją m.in. pieców, kuchenek, garnków.  

Produkty BIBUS MENOS w Terme.pl

Artykuły marki są niezawodne i solidnie wykonane. Wśród produktów oferowanych przez sklep Terme.pl dostępne są np.:

  • maszyny przeponowe do C.O. BIBUS MENOS;
  • maszyny przeponowe do C.W.U. BIBUS MENOS.

Misja, jaką głosi marka, odnosi się głównie do budowania trwałych i nierozerwalnych relacji z nabywcami oraz partnerami handlowymi. Ponadto firma stara się łączyć swoje dotychczasowe doświadczenie z wizją innowacyjnego biznesu, po to, aby odnosić sukcesy.

BIBUS MENOS zapewnia Klientom kompleksową obsługę w przypadku każdego zlecenia, niejednokrotnie tworząc indywidualne i systemowe rozwiązania, począwszy do projektu, produkcji, wdrożenia, aż po objęcie ich obsługą serwisową i gwarancyjną. Produkty BIBUS MENOS to przede wszystkim świetna jakość, solidne wykonanie, bezawaryjność i funkcjonalność. Doceniają je instalatorzy i inwestorzy z całego kraju. Firma zapewnia stały kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości i pomoc fachowców w doborze właściwych artykułów. Doceniana przez licznych Klientów, może pochwalić się zdobytymi nagrodami i wyróżnieniami branżowymi.

pixel