Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

BENKISER (6)

BENKISER to firma specjalizująca się w produkcji armatury sanitarnej. Została założona w 1909 roku w Niemczech przez Emila Benkisera. Aktualnie wchodzi w skład koncernu Ideal Standard, który zajmuje się wytwarzaniem wyposażenia łazienek i sanitariatów.

Produkty BENKISER w ofercie Terme.pl

Produkty BENKISER są dostępne zarówno w Polsce, jak i w wielu innych krajach na całym świecie. W Terme.pl można znaleźć m.in.:

  • manualne spłuczki do WC BENKISER;
  • zawory kątowe BENKISER;
  • zawory kątowe ze złączką BENKISER;
  • zawory kątowe kombinowane BENKISER;
  • zawory pisuarowe BENKISER.

BENKISER wytwarza różnego rodzaju zawory stosowane w instalacjach hydraulicznych i systemach ogrzewania, które umożliwiają odcięcie przepływu wody lub regulację jej ilości. Cieszą się one pozytywnymi opiniami wśród inwestorów i instalatorów z branży budowlano-remontowej. 

Marka jest kojarzona również z bateriami łazienkowymi. Produkty tego typu dostępne są w różnych stylach i wzorach, co pozwala dostosować je do wyglądu łazienki. Można wybierać spośród klasycznych, nowoczesnych, minimalistycznych i awangardowych wzorów.  Baterie są wykonane z trwałych materiałów, odpornych na korozję i uszkodzenia. Często wyposażone są w technologię oszczędzania wody, która pozwala zmniejszyć zużycie wody bez utraty komfortu użytkowania.

BENKISER stawia przede wszystkim na zrównoważony rozwój, koncentrując się głównie na energooszczędnej produkcji, a wszystkie procesy w firmie są dostosowywane do przepisów związanych z ochroną środowiska, ochroną zdrowia i bezpieczeństwem pracy. Poza tym wyroby BENKISER przechodzą kontrolę jakości, dlatego wszelkie źródła błędów są wykrywane już na wczesnym etapie produkcji. Firma przez wiele lat zdobywała niezbędną wiedzę specjalistyczną i umiejętności rozwojowe, które obecnie są fundamentem bezkompromisowej jakości jej produktów. 

Jeśli szukasz wyrobów BENKISER w atrakcyjnych cenach, odwiedź Terme.pl. Profesjonalna obsługa sklepu szybko spełni Twoje życzenia, dysponując wiedzą techniczną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1058 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-21
Ok.
2024-05-17
Polecam
pixel