Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

ATLANTIC

Marka ATLANTIC powstała w 1968 roku we Francji i już od początku specjalizowała się w różnorodnych źródłach energii. Firma ciągle stara się dostosowywać profil swojej działalności do potrzeb  rynkowych. Od wielu lat jest liderem w kategorii elektrycznych systemów grzewczych  i podgrzewaczy wody. ATLANTIC niezwykle dba o Klienta i stara się tworzyć nowoczesne i bezpieczne urządzenia, zwracając uwagę na praktyczność, wzornictwo i prostotę użytkowania. Polska filia firmy została założona w 1998 roku.

Produkty ATLANTIC w Terme.pl

Terme.pl to sklep specjalizujący się w sprzedaży produktów z branży remontowo-budowlanej. Wśród proponowanych artykułów można znaleźć wyroby renomowanej marki ATLANTIC. Wysokogatunkowe wyroby są niezawodne, bezawaryjne i solidne. W Terme dostępne są m.in.:

  • zasobniki C.W.U. ATLANTIC;
  • konwektory elektryczne ATLANTIC;
  • ogrzewacze wody ATLANTIC.

Jednym z najważniejszych założeń marki jest troska o środowisko. Na każdym etapie produkcji – od projektu, poprzez transport, po recycling – ATLANTIC zwraca uwagę na ochronę przyrody. Firma realizuje politykę zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych, a coraz więcej zakładów produkcyjnych korzysta z odnawialnych źródeł energii.

Kluczową wartością producenta jest wysoka jakość obsługi i usługi. Wykwalifikowany zespół projektantów i inżynierów branżowych stara się podchodzić do każdego konsumenta indywidualnie i spełnić jego wyrafinowane oczekiwania. Ponadto ATLANTIC ciągle inwestuje w rozwój i badania nowych technologii oraz zwiększa swój potencjał.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-09
Szybka realizacja zamówień.
pixel