Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

ANTICOR

ANTICOR to marka powstała w 1991 roku, a jej celem stała się walka z korozją. Firma jest pionierem w stosowaniu nowych technologii, a szczególnie wielowarstwowych powłok samoprzylepnych (taśm polietylenowych), które wcześniej nie były popularne w Polsce. W latach 90. przedsiębiorstwo nawiązało współpracę z amerykańską firmą Polyken Technologies, z którego pomocą wprowadziło na europejski rynek technologię Synergy, co pozwoliło na konkurowanie z innymi technologiami antykorozyjnymi. W kolejnych latach  firma rozszerzyła swoją ofertę o taśmy przemysłowe, materiały termokurczliwe, systemy naprawcze itp.

Produkty ANTICOR w ofercie Terme.pl

Dzięki ciągłemu rozwojowi i ekspansji na rynki zagraniczne ANTICOR z małej firmy przekształcił się w znaczące przedsiębiorstwo z szeroką siecią dystrybucji i klientami w ponad 20 krajach. Dziś w ofercie sklepu Terme.pl można znaleźć np.:

  • taśmy antykorozyjne PLAST 701-40 150 mm ANTICOR;
  • taśmy antykorozyjne PLAST 701-40 100 mm ANTICOR;
  • taśmy izolacyjne żółte POLYKEN ANTICOR.

Produkty ANTICOR charakteryzują się doskonałą jakością, innowacyjnymi rozwiązaniami i niezawodnością w każdych warunkach eksploatacyjnych. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i najwyższej jakości materiałów zapewnia pełne zabezpieczenie przed korozją, dlatego wszelkie taśmy techniczne i powłoki antykorozyjne są wysoce cenione przez Klientów z różnych branż przemysłowych. Działalność badawczo-rozwojowa i stałe inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa pozwalają marce utrzymać swoją pozycję jako lidera branży antykorozyjnej.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1149 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Ok
2024-06-23
Znalazłem piec taniej tzn. Sam mnie znalazł przez spam w necie ale już po fakcie, warto grzebać i szukać
pixel