Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

AGRU-FRANK

AGRU-FRANK POLSKA Sp. z o.o. wraz z dostawcami, austriackim Agru Kunststofftechnik GmbH i niemieckim Frank GmbH, od 90. lat XX wieku jest liderem w branży produkującej szeroką gamę wyrobów z tworzyw sztucznych dla szeroko pojętego sektora instalacyjnego. Duża różnorodność asortymentu sprawia, że marka jest obecna m.in. w przemyśle chemicznym, ciężkim, metalurgicznym, spożywczym, farmaceutycznym, górnictwie i hutnictwie oraz energetyce. Siedziby firmy mieszczą się we Wrocławiu i Konstancinie-Jeziornie.

Produkty AGRU-FRANK w ofercie Terme.pl

Produkty oferowane przez Terme.pl są niekwestionowanym pierwszym wyborem wśród profesjonalistów z branży budowlano-remontowej i instalacyjnej. Oferta naszego sklepu cechuje się nie tylko najwyższą jakością, ale i konkurencyjnymi cenami. Na naszej stronie internetowej można znaleźć również znakomite wyroby marki AGRU-FRANK. Dostępne są np.:

  • łuki PE wytryskowe-doczołowe AGRU-FRANK;
  • redukcje doczołowe symetryczne AGRU-FRANK.

Marka produkuje m.in. rury i kształtki PE, przepustnice, zawory różnego rodzaju (np. kulowe, zwrotne, regulacyjne, membranowe), zasuwy, rotametry, rury i kształtki z certyfikatem do budowy sieci PPOŻ, płyty tworzywowe, systemy zabezpieczeń zbiorników betonowych, systemy sprężonego powietrza, membrany i folie zabezpieczające.

AGRU-FRANK gwarantuje dostępność oferty i błyskawiczne dostawy poprzez utrzymanie odpowiednich poziomów zapasów w magazynach w Polsce oraz wykorzystanie nowoczesnych dużych centrów wysokiego składowania znajdujących się na terenie zakładów produkcyjnych w Austrii i Niemczech. Dostawy z tych lokalizacji są regularnie realizowane kilka razy w ciągu tygodnia.

Dodatkowo na stronie internetowej przedsiębiorstwa można znaleźć wiele aktualności i informacji branżowych, które z pewnością będą przydatne zarówno dla specjalistów, jak i dla instalatorów-amatorów. Zapraszamy do zakupów w Terme.pl! U nas możesz zyskać partnera, który dostarcza nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również kompleksowe wsparcie. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1176 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-12
Bojler ok ale pakujcie inaczej dużo ocieplenia wgniecione jedna rora od wężownicy wgnieciona to nie przez transport tylko takie wyszło z zakładu chyba brak kontroli ogonie działa
2024-07-01
SuperBardzo dobry przepływowy podgrzewacz wody. Polecam. Była potrzeba to kupiłem już 2 (do drugiej łazienki) . Sam dobiera moc w zależności od potrzeb..
pixel