Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

AFRISO

AFRISO to niemiecki producent armatury zabezpieczającej i regulującej oraz przyrządów sygnalizujących i pomiarowych. Początki firmy sięgają roku 1869 – wówczas została założona przez Adalberta Fritza. Obecnie wchodzi ona w skład międzynarodowej Grupy AFRISO. Wyroby marki pojawiły się w Polsce w latach 90. XX wieku. Dynamiczny wzrost sprzedaży produktów AFRISO w kraju to efekt wprowadzenia na rynek automatycznych odpowietrzników, grup bezpieczeństwa do kotłów grzewczych i armatury do oleju opałowego. 

Szeroka oferta produktów AFRISO w sklepie Terme.pl

W odpowiedzi na potrzeby Klientów oferta AFRISO ciągle się powiększa. Dziś produkują również analizatory spalin, zawory bezpieczeństwa, termostaty, zawory bezpieczeństwa, urządzenia regulacyjne do instalacji grzewczych itp. W ofercie Terme można spotkać takie wyroby renomowanej marki AFRISO jak np.:termostat pokojowy AFRISO;regulator pokojowy AFRISO;termometr bimetaliczne AFRISO;hydromanometr AFRISO;pompa obiegowa AFRISO;grupa pompowa AFRISO;kompensator ciśnienia oleju AFRISO;elektromechaniczne czujniki AFRISO;zawory zabezpieczające przed zamarzaniem AFRISO;zawory montażowe AFRISO;magnetyczny separator zanieczyszczeń AFRISO.AFRISO regularnie prowadzi badania i prace rozwojowe nad swoimi produktami. Ponadto system jakości obowiązujący w firmie ma certyfikat zgodności z normą ISO 9001. Co roku przedsiębiorstwo zdobywa wyróżnienia i nagrody branżowe, co tylko potwierdza zaufanie, jakim partnerzy i dostawcy darzą markę. Wysoka pozycja AFRISO na rynku to konsekwencja szczególnej dbałości o jakość wyrobów i o bliskość z Klientami. Relacje z nimi, realizacja celów w oparciu o najwyższe standardy i konsekwencja w działaniu to priorytety marki. 

Odpowietrzniki AFRISO

AFRISO jest jednym z najbardziej znanych producentów zaworów odpowietrzających. Oferuje odpowietrzniki ręczne i automatyczne. Pierwszy ich rodzaj łatwo się montuje i jest przeznaczony głównie do miejscowego odpowietrzania pojedynczych kaloryferów. Reguluje się je śrubokrętem, pokrętłem ręcznym lub kluczem. Z kolei odpowietrznik automatyczny AFRISO działa samoczynnie za pomocą wbudowanego zamknięcia tzw. pływaka, dlatego nie wymaga obsługi. Wykorzystuje się go do odpowietrzania m.in. grzejników ściennych, grzejników sufitowych, ogrzewania podłogowego czy rozdzielaczy kotłowych. Bez względu na typ każdy odpowietrznik AFRISO jest solidny, estetycznie wykonany, niezawodny i trwały na lata. 

Grupy pompowe AFRISO

Grupa pompowa AFRISO to niezwykle funkcjonalne urządzenie skupiające kilka elementów instalacji. Do najpopularniejszych jej typów należą m.in. grupa pompowa z zaworem mieszającym AFRISO i grupa pompowa ze sprzęgłem AFRISO. Do jej zadań należy odbiór ciepła ze źródła (np. pompa ciepła, kocioł) i jego transfer do odbiorników. Wykorzystuje się ją w systemach grzewczych rozdzielonych na minimum dwa obiegi np. w instalacjach ogrzewania podłogowego i ściennego.W nowoczesnym budownictwie grupy pompowe AFRISO stabilizują działanie kilku instalacji grzewczych, pracujących na czynniku grzewczym o odmiennych temperaturach. Dzięki temu użytkownicy mogą regulować ich poziom w zależności od wymagań. Trzeba pamiętać, że tylko dobrze dobrany zestaw pompowy, który zostanie odpowiednio zamontowany, da gwarancję bezawaryjnego działania danego systemu. 

Produkty AFRISO znajdziesz u nas w dobrej cenie!

Wszystkie wyroby, które znajdują się w ofercie Terme, to urządzenia i akcesoria o pełnej wartości, objęte gwarancją producenta w atrakcyjnych cenach. Bez względu na to, czy chcesz zakupić odpowietrznik AFRISO, czy potrzebna Ci grupa pompowa ze sprzęgłem BPS AFRISO, nie wahaj się i zainwestuj we własny komfort, składając zamówienie w naszym sklepie internetowym. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Kupując w Terme.pl, możesz być pewny, że produkty dotrą do Ciebie na czas, a gdy zajdzie taka potrzeba będziesz mógł je bez problemu zwrócić. Zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, dotyczące naszego asortymentu. Zapraszamy do zakupów!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1151 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Jak zawsze szybko i sprawnie
2024-06-23
SZYBKA REALIZACJA I DOSTAWA
pixel