Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

WAMACO

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe WAMACO swoją działalność rozpoczęło w latach 90. XX wieku. Już od początku dało się poznać jako znakomity wykonawca systemów przemysłowych i sanitarnych. Strategia firmy to dostosowywanie się do wyzwań, jakie stawiają przed nią rynek i oczekiwania klientów. Dzięki wyszkolonej i doświadczonej kadrze inżynieryjno-technicznej jest to proces, który podczas realizacji różnorodnych instalacji w Polsce i za granicą przynosi znakomite efekty. Szczególnie jest to odczuwalne w postaci grona klientów, którzy zaufali marce. 

Produkty WAMACO w ofercie Terme.pl

Wszystkie produkty marki WAMACO są wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów, za które odpowiada kompetentny zespół specjalistów. W ofercie Terme.pl możesz znaleźć różnego rodzaju m.in.:

  • baterie zlewozmywakowe WAMACO;
  • baterie natryskowe ścienne WAMACO.

Oferta firmy WAMACO zapewnia najwyższą jakość, solidne wykonanie komponentów i ich trwałość na wiele lat, spełniając tym samym wszelkie wymagania międzynarodowych norm oraz obowiązujących przepisów prawnych. Atrakcyjne ceny, nowoczesne rozwiązania  technologiczne, gwarancja bezpieczeństwa i bezawaryjne użytkowanie produktów to dodatkowe zalety marki.

WAMACO proponuje również kompleksową obsługę w zakresie branży instalacyjnej obejmującą opracowanie koncepcji, przygotowanie dokumentacji technicznej, realizację projektu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Duży nacisk kładzie przy tym na sprawną i efektywną organizację pracy przy zastosowaniu najnowszych techniki oraz najnowocześniejszego sprzętu. 

Oferta obejmuje branżę ciepłowniczą, klimatyzację i wentylację, branżę kanalizacyjną, gazownictwo, instalacje przemysłowe, izolacje techniczne, instalacje gazów medycznych, usługi higienicznego czyszczenia wentylacji, usługi spawalniczo-montażowe i usługi warsztatowe. WAMACO to przedsiębiorstwo, które jest laureatem wielu konkursów. Marka wyróżnia się wśród konkurencji świetną reputacją i uczciwością wobec partnerów biznesowych oraz pracowników.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-09
Szybka realizacja zamówień.
2024-06-09
Wszystko OK. Szybko i zgodnie z zamówieniem. Polecam.
pixel