Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 72H | Możliwość zakupu na RATY

SOCLA

SOCLA to francuska marka, której początki sięgają lat 50. XX wieku. Jest częścią Watts Water Technologies Group, pod której kierunkiem projektuje, produkuje i prowadzi dystrybucję armatury potrzebnej do transportu i regulacji przepływu wody, a także innych cieczy.

Produkty SOCLA w ofercie Terme.pl

Marka SOCLA swoją działalność opiera na zapewnieniu ciągłości dostaw wody pitnej, zaspokaja potrzeby użytkowników i utrzymuje jej wysoką jakość. Zapewnia szeroką gamę wyrobów, które mają zastosowanie w różnych sektorach gospodarki m.in. w gospodarce wodno-ściekowej, w budownictwie i w przemyśle, takie jak np. zawory zwrotne, zawory antyskażeniowe, zawory regulacyjne, przepustnice, filtry do wody, łączniki kołnierzowe i amortyzujące. 

Terme.pl to miejsce, w którym można znaleźć urządzenia i wyroby cechujące się niską awaryjnością, a jednocześnie są łatwe w obsłudze. Oferta sklepu skierowana jest do osób prywatnych, monterów i specjalistów z branży budowlano-remontowej. 

Akcesoria SOCLA są gwarancją doskonałej jakości, wytrzymałości i precyzyjnego wykonania. Dzięki szerokiej gamie produktów, zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do konsumentów marka cieszy się wyjątkowym uznaniem. W Terme.pl dostępne są m.in. różnego rodzaju:

  • izolatory przepływu zwrotnego SOCLA;
  • zawory zwrotne antyskażeniowe SOCLA.

Oferowane produkty to efekt ciężkiej pracy zespołu doświadczonych specjalistów i inżynierów, którzy dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom i ogromną wiedzą techniczną, jaką posiadają, wyszli naprzeciw potrzebom Klientów. Profesjonalizm działania i znakomita jakość produktów pozwala firmie SOCLA stale zdobywać zaufanie wielu partnerów.

W Terme.pl krótki czas realizacji zamówienia i atrakcyjne ceny pozwalają Klientom na błyskawiczny zakup potrzebnych produktów marki SOCLA. W razie wystąpienia wątpliwości podczas zakupów można skontaktować się z obsługą, która chętnie udzieli porad i wskazówek. Zakupy w naszym sklepie internetowym są nie tylko łatwe, ale i przyjemne, dlatego warto skorzystać z takiej możliwości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1176 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-01
Wszystko na 5
2024-06-30
Bardzo dziękuję za szybką wysyłkę, za pomoc w złożeniu zamówienia Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
pixel