Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

GRAS

Firma GRAS, założona w 1985 roku, początkowo zajmowała się sprzedażą sprzętu przeciwpożarowego. Z czasem rozszerzyła działalność o produkcję i dystrybucję własnych produktów z zakresu sprzętu przeciwpożarowego, ratowniczego i BHP. Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnemu podejściu GRAS szybko zdobyła uznanie, stając się jednym z wiodących producentów sprzętu bezpieczeństwa. Produkty marki, takie jak gaśnice, hydranty, ubrania ochronne, apteczki i urządzenia ratownicze, są cenione za wysoką jakość i niezawodność. Firma nieustannie poszerza ofertę, aby sprostać rosnącym wymaganiom klientów w różnych sektorach, oferując kompleksowe rozwiązania bezpieczeństwa.

Produkty GRAS w ofercie Terme.pl

Firma GRAS jest specjalistą w dziedzinie konstrukcji, produkcji i dystrybucji sprzętu przeciwpożarowego, ratowniczego oraz BHP. Jej wyroby to m.in. gaśnice, hydranty, ubrania ochronne, apteczki pierwszej pomocy, urządzenia ratownicze i wiele innych. Wśród oferty naszego sklepu Terme.pl także znajdują się wyroby GRAS takie jak np. podpora regulowana 410-710 mm RAL9010 GRAS. Jest to produkt uniwersalny przystosowany do wszystkich typów hydrantów GRAS, mocowany bezpośrednio do podłoża i zabezpieczony antykorozyjnie.

Produkty firmy GRAS znajdują zastosowanie w różnych obszarach życia i działalności gospodarczej. Można je wykorzystać w przemyśle, budownictwie, służbach ratowniczych, ochronie zdrowia, transporcie publicznym, obiektach użyteczności publicznej oraz wielu innych miejscach, gdzie bezpieczeństwo i ochrona życia są kluczowe. Odbiorcami produktów GRAS są zarówno firmy, instytucje publiczne, jak i klienci indywidualni. Firmy z różnych sektorów, takich jak przemysł, budownictwo, usługi ratownicze czy służby zdrowia, korzystają z produktów GRAS, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom, klientom i użytkownikom. Ponadto produkty GRAS są wykorzystywane przez straże pożarne, służby ratownicze, służby medyczne oraz inne instytucje odpowiedzialne za ochronę ludności i mienia. Są one projektowane z myślą o skuteczności działania w sytuacjach kryzysowych i awaryjnych, zapewniając szybką i efektywną reakcję na zagrożenia.

Przedsiębiorstwo GRAS pozostaje wierne swoim początkom, kładąc nacisk na profesjonalizm, jakość i zaufanie klientów. Jego misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony życia, dlatego stale pracuje nad doskonaleniem swoich produktów i usług, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wdrożony system zarządzania jakością jest zgodny z ISO 9001, a w wszystkie hydranty wewnętrzne GRAS mają Certyfikaty Zgodności EC.

Wybór wyrobów marki GRAS to pewność, że klient otrzyma sprawdzone i skuteczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa i ochrony życia, które sprostają każdym wymaganiom. Zapraszamy do Terme.pl w celu zapoznania się z naszym asortymentem!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-09
Szybka realizacja zamówień.
pixel