Darmowa dostawa - paczki kurierskie do 30 kg przedpłacone od 800 zł | Dla towarów z magazynu głównego WYSYŁKA 24H | Możliwość zakupu na RATY

CIECH

CIECH S.A. to polska firma chemiczna i jedno z największych przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej w tym sektorze. Jej historia sięga lat 90. XIX wieku. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu różnorodnych produktów chemicznych w tym nawozów, środków ochrony roślin, chemikaliów przemysłowych, tworzyw sztucznych, soli oraz chemikaliów organicznych.

Produkty CIECH w ofercie Terme.pl

W sklepie Terme.pl można zaopatrzyć się m.in. sól tabletkowaną CIECH, która jest przeznaczona do procesów uzdatniania wody m.in. do regeneracji zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych. Ma ona atest PZH i świadectwo kontroli jakości. Używa się ją w przydomowych i przemysłowych stacjach uzdatniania wody, w myjniach samochodowych i zakładach przemysłowych uzdatniających wodę.

CIECH S.A. to jeden z największych polskich eksporterów, który dostarcza swoje produkty prawie na wszystkie kontynenty. Dzięki nim mogą powstać artykuły niezbędne w codziennym życiu milionów ludzi. Tym samym marka ta jest bardzo ważną częścią wielu sektorów gospodarczych m.in. branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej, rolniczej, motoryzacyjnej i budowlanej.

W Polsce CIECH S.A. posiada kilka ważnych oddziałów, znanych na cały świat. Są to np.: Ciech Pianki (produkcja tworzyw sztucznych), Ciech Sarzyna (produkcja chemikaliów organicznych) i Ciech Oświęcim (produkcja soli).

Firma inwestuje w innowacje i rozwój technologiczny, dążąc do zwiększenia efektywności produkcji. Angażuje się w zrównoważony rozwój, podejmując działania mające na celu ograniczenie wpływu na środowisko, poprawę efektywności energetycznej i redukcję emisji dwutlenku węgla.

W Terme.pl możesz zaopatrzyć się w produkty CIECH S.A. Z pewnością zaskoczą Cię atrakcyjne ceny, szybka realizacja zamówień, regularne promocje i fachowa obsługa naszych specjalistów, którzy pomogą Ci w procesie zakupu odpowiednich wyrobów CIECH. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 1117 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-11
5
2024-06-08
Duży plus za informację o opóźnieniu wysyłki.
pixel